Niekoľko z našich šťastných klientov

Stanete sa aj Vy jedným z nich?

Áno

Naša práca

MY LOVED FOOD

Online prieskum konkurencie a návrh stratégie pre nové produkty

Preskúmali sme e-shopy s doplnkami výživy, ich marketingovú a obchodnú stratégiu a cieľové skupiny zákazníkov. Krásne spojenie online marketingu a prieskumov trhu.

WEBO AGENCY

Identifikácia konkurenčných výhod, nevýhod a medzier na trhu

Pre WEBO sme určili a preskúmali konkurentov z pohľadu cieľových segmentov ich zákazníkov. Pre každý segment sme určili výhody a nevýhody konkurenčných ponúk. Ich vlastnú ponuku si tak zostavili tak, aby sa efektívne odlíšili a zároveň boli tou najlepšou voľbou pre svojho cieľového zákazníka.

MAXECO

Prieskum konkurentov + dotazníkový prieskum potenciálnych partnerov

Pre vylepšenie obchodnej stratégie sme preskúmali konkurenčné ponuky z pohľadu dvoch cieľových skupín zákazníkov a zároveň sme uskutočnili dotazníkový prieskum potenciálnych partnerov (rekonštrukčných firiem) s cieľom zistiť, aký je potenciál zakázok v tejto oblasti a zároveň tieto firmy rovno získavať na spoluprácu.

KIWI

Prieskum pre HR

Prieskum študentov IT stredných a vysokých škôl, zisťovanie ich preferencií k zamestnaniu po škole, znalosť a záujem k vzdelávacím programom a značkám.

NAŠTARTUJ.TO

Dotazníkový prieskum a akvizícia potenciálnych zákazníkov na novom trhu

Identifikácia a kontaktovanie potenciálnych zákazníkov na českom trhu, zisťovanie informácií o problémoch a motivácii zákazníkov a získanie priamych kontaktov pre ďalší e-mail a SMS marketing.

GORDA STAINLESS

Prieskum konkurencie

Online prieskum i mystery shopping konkurenčných firiem v troch hlavných oblastiach pôsobenia.

NEXINEO

Dotazníkový prieskum škôl v Maďarsku

Pre vstup na nový trh sme zvolili dotazníkový prieskum cieľovej skupiny - škôl, aby sme zistili situáciu a potenciál na danom trhu.

BEEP

Dotazníkový prieskum členov

Zisťovanie spokojnosti členov podnikateľskej skupiny BEEP a vyhodnocovanie pre ďalšiu marketingovú stratégiu.

Napísali o nás

Tiež o nás povedali

Radek Štarman

CEO Webo Agency

Vzhledem k tomu, že Simona (zakladatelka Rival Up) má za sebou několik let praxe a úspěšných projektů, moc dlouho jsme při výběru partnera pro výzkumy neváhali. Spolupráci jsme otestovali na analýze konkurenčních marketingových agentur s využitím mysteryshoppingu. Na přístupu Rival Up si vážím samostatného jednání, pečlivosti a srozumitelné prezentaci výstupu. Z průzkumu jsme si odnesli desítky konkrétních poznatků a inspirací, jak můžeme vylepšit vlastní službu a komunikaci vůči zákazníkům a ujasnili jsme si, kde můžeme být lepší a jiní než naše konkurence. Na základě výzkumu jsem si potvrdil, že na konkrétních datech se dá postavit konkrétní vize. Ještě jednou děkuji celému týmu a doporučuju se se Simonou minimálně sejít a pobavit se o možných přínosech pro Vaše projekty.

Radoslav Sedlák

CEO Naštartujto

Rival Up nám pomohol pochopiť zmýšľanie našich konkurentov a zlepšili sme aj našu komunikáciu s klientom na základe získaných dát, čo bolo vlastne naším cieľom.

Eva Kubíčková

Maxeco

Rival Up pro nás realizovala mystery shopping a musím říct, že jsme velmi spokojeni s výsledky a celkovým provedením průzkumu. Velmi oceňuji strukturovaný výstup a snahu předat nám maximum informací. Určitě budeme spolupracovat dál a bez váhání doporučuji.

Michaela Kováčová

Panda Marketing

Firma Rival Up si ziskala vo mne maximalnu doveru uz po prvom uvodnom pripravnom meetingu. Poskytli mi kvalitne data, ze co vsetko mozem ocakavat a na co sa mam pripravit.Po prvom tyzdni sme mali prve data na svete. Objednala som si u rivalup mystery shopping, teda najskor som nevedela ci to bude analyza konkurencie alebo mystery shoping. No dostala som kvalitne poradenstvo a pustili sme sa hned do prace za čo ďakujem.

Používaním stránok prevádzkovaných rivalup.cz súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.
Viac informácií