fbpx
Začínate podnikať?

Vieme, že začiatky môžu byť kostrbaté – zažili sme ich takisto ako Vy. Výskumy a analýzy nielen nám ale následne aj našim klientom zásadne pomohli. Vo všetkých oblastiach života, nielen v podnikaní, nie je dôležité len tvrdo pracovať – TO, ŽE VEĽA PRACUJETE NEZNAMENÁ, ŽE STE PRODUKTÍVNI. Zamerajte sa na stratégiu a predaj svojich produktov alebo služieb. Urobte to rozumne na základe relevantných dát, ktoré Vám radi pomôžeme dlhodobo získávať.

Pomáhame v začiatkoch

Okrem dobrého nápadu (ktorý mimochodom určite nájdete na Nastartujto.sk) je pri štarte potreba detailne poznať svoju konkurenciu a mať zmonitorovaný trh. Dodáme tie najkvalitnejšie dáta zozbierané a analyzované profesionálnymi postupmi. Dajte svojim zákazníkom už od začiatku niečo lepšie!

Analýza konkurenčných ponúk

Do detailov preskúmame správanie a ponuky Vašich „rivalov“. Zistíte tak nielen ich silné a slabé stránky ale i prípadné nedostatky trhu, ktoré doplníte práve Vy. Pomôžeme Vám zistiť i to, čo potenciálni zákazníci potrebujú a aktuálne hľadajú. Následne ich za Vás oslovíme s ponukou Vášho riešenia. S nami budete mať hneď pri štarte cenné dáta, ktoré inde nenájdete a ktoré sú konkurečnou výhodou. 

Urobíme Vám web na mieru

U nás k svojmu podnikaniu obstaráte i moderný, responzívny a SEO optimalizovaný web. Okrem výskumov je tvorba webov naša „srdcovka“ a vieme ako spojiť pekný design s kvalitnou funkčnosťou. Web je predsa nielen Vaša vizitka, ale i nástroj marketingovej komunikácie. 

Ste pripravení byť od začiatku najlepší?